Transmetuar më 25-12-2018, 22:14

Lotina, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, para ca ditësh u fotografua në një takim me Endritin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi.

Në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express, në një nga kafenetë, shihen Lotina Haziri dhe Endrit Thaçi.

Siç duket, dyshja, baballarët e të cilëve iu takojnë grupeve të kundërta politike, kanë miqësi mes tyre, ose edhe më shumë se kaq.

Ende nuk ka ndonjë reagim nëse ka diçka më tepër mes tyre.

Më poshtë keni foton.