Transmetuar më 25-12-2018, 21:41

Rosanna Arkle duket e vendosur t’i bëjë seriozisht konkurrencë asaj që po konsiderohet biondja më seksi e Instagramit, Lindsey Pelas.

Rozy e dëshmon vazhdimisht se pse është kaq e famshme, duke publikuar fotografi marramendëse në Instagram.

Ajo është një nga më të pëlqyerat e rrjeteve sociale, teksa ndiqet nga mbi 4 milionë njerëz.

Bukuroshja 30-vjeçare, e lindur në Australi dhe e rritur në Zelandën e Re, reklamon sidomos të pasmet e saj bombastike, me tanga.

Më poshtë keni fotografitë e saj.