Transmetuar më 24-12-2018, 20:49

Kejvina Kthella është një nga modelet shqiptare më seksi.

Ajo angazhohet si velinë në formatin komik “Xing me Ermalin” dhe gjithashtu ka tërhequr vëmendjen me format e saj tunduese.

Postimet e saj dhe fotografitë në rrjetet sociale “pushtojnë” jo rrallë herë mediat online.

Ajo së fundmi i ka befasuar të gjithë me një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

Bie në sy fiziku i saj dhe përmasat e gjoksit bombastik.

Për më tepër shihni fotografinë e mëposhtme, e cila ka marrë qindra komente./a.k/noa.al/