Transmetuar më 24-12-2018, 14:59

Ky është horoskopi për ditën e martë, 25 dhjetor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve dhe të një periudhe nën ritmin e duhur. Rrezikoni që të përfshiheni në polemika të cilat do të shtrihen në çdo fushë, si në atë të ndjenjave edhe në sektorin profesional.

Demi

Kjo e martë parashikohet të jetë një periudhë rikuperimi pozitiv, për të gjithë sektorët. Duhet të mundoheni që të qëndroni larg polemikave dhe kritikave lidhur me problemet e mbetura pa zgjidhje.

Binjakët

Ndikimi i Saturnit, do të vendosë në diskutim një sërë ekuilibrash të brendshëm në këtë ditë Krishtlindjesh. Megjithatë parashikohet një rikuperim i lehtë në raportet ndërpersonale.

Gaforrja

Mund të vendosni të përqendroheni në objektivat tuaja personal, duke vendosur në plan të parë dëshirat tuaja gjatë kësaj dite. Gjithashtu duhet të mundoheni të largoni njerëz dhe situata negative nga rrugëtimi juaj.

Luani

Parashikohet një situatë astrologjike aspak e favorshme. Parashikohen pakënaqësi të shumta, të cilat do të jenë të shtrira në të gjithë sektorët e jetës.

Virgjëresha

Mund të pësoni një rënie të lehtë, si pasojë e ndikimit negativ të Hënës gjatë kësaj dite. Ndërsa nga pikëpamja sentimentale, mund të ketë rikuperim intensiteti dhe bashkëpunimi me partnerin/en.

Peshorja

Do të ndjeni nevojën për tu kthyer në lojë, në këtë ditë Krishtlindjesh. Nën ndikimin e favorshëm të yjeve, sfera sentimentale dhe ajo familjare do të shkëlqejnë.

Akrepi

Ky 25 dhjetor do të jetë i mbushur me pozitivitet dhe fati do të jetë i shtrirë në të gjithë sektorët, si të sferës profesionale edhe të asaj sentimentale. Do të mbyllni me sukses disa projekte vërtetë të rëndësishme.

Shigjetari

Kjo e martë do të jetë vërtetë pozitive, pavarësisht një sërë vështirësish të lidhura me botën profesionale dhe atë të ndjenjave, shkruan noa.al. Në fund të ditës, do të ndiheni të lehtësuar.

Bricjapi

Do të gjeni një periudhë ideale për realizimin e projekteve të reja, nën ndikimin pozitiv të yjeve në fushën familjare, sentimentale dhe profesionale.

Ujori

Kjo ditë nuk do të jetë aspak e favorshme për të lindurit e kësaj shenje. Do të përballeni me një sërë kritikash lidhur me veprimet tuaja gjatë javëve të lëna pas. Mundohuni që të përqendroheni më shumë në rikuperimin psiko-fizik.

Peshqit

Mund ta lini veten të lirë të përfshiheni sentimentalist në një eksperiencë të re. Me afrimin e vitit të ri, parashikohen mundësi të shkëlqyera në sferën profesionale. /a.y/noa.al