Transmetuar më 23-12-2018, 21:05

E keni shumë problem lëkurën e yndyrshme?

Tashmë ka një zgjidhje dhe ajo vjen nëpërmjet maskës natyrale me gjethet e gështenjës.

Merrni gjethe të gështenjave të egra dhe thajini ato.

Pluhurin që do të përfitoni, përziejeni me një lugë mjaltë deri në formimin e masës kremoze dhe vendoseni në fytyrë të pastruar.

Mbajeni për 15 minuta maskën dhe më pas pastrojeni me ujë të vakët.

Ju do të shihni efektin pas trajtimit të parë, pasi lëkura juaj do të jetë e butë, më e pastër dhe më e freskët.

Trajtoni lëkurën një herë në javë në këtë mënyrë dhe do të shihni efekte fanstatike./a.k/noa.al/