Transmetuar më 21-12-2018, 20:45

Festa me fëmijët u kthye në një tragjedi për një Babagjysh.

Aktori i famshëm rus, Valery Titenk po argëtonte fëmijët në kopshtin "Tavosochka".

67-vjeçari filloi të kishte dhimbje të madhe në gjoks dhe u rrëzua para fëmijëve pa vetëdije.

Për fat të keq ai humbi jetën, edhe pse në sallë pati shpresë se mund të shpëtohej.

Menjëherë u nis për në spital por vdiq në ambulancë dhe mjekët nuk mund të bënin asgjë për ta mbajtur në jetë. /k.k/noa.al/