Transmetuar më 20-12-2018, 22:52

Analisti Mustafa Nano, ka "shpërthyer" në studion e ‘Opinion’ kundër kryeminsitrit Edi Rama.

Ai  tha se Rama është i demotivuar dhe sipas tij po bën gabim që po rri ende në karriken e kryeministrit.

Nano tha se i vjen turp që Rama është kryeministri i tij.

“Kur e pashë në studion tënde Fevzi javën e kaluar më erdhi turp që është kryeministri im. Ishte një njeri që ngrinte zërin dhe kishte një gjestikulacion të rëndë sikur ishte i droguar”, u shpreh Nano.

Më poshtë keni videon e deklaratës së Mustafa Nanos: