Transmetuar më 14-12-2018, 15:16

Bebe Rexha është njëra nga femrat më të kërkuara në tregun muzikor botëror.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme.

Mbrëmë ajo ka performuar në Chicago ku ka falenderuar të gjithë fansat e saj teksa shfaqet duke e shijuar momentin e këndimit.

“Zemra dhe shpirti. Faleminderit Chicago”, shkruan ajo.

Në publikimin e sukseseve të këtij viti, Bebe ishte në mesin e artisteve me më së shumti kërkime në Spotify.