Transmetuar më 09-12-2018, 10:35

Moderatorja Ori Nebijaj, njihet si një prej moderatoreve më simpatike dhe më të lirshme në ekran.

Ajo ka qenë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Shiko kush luan”.

Gjatë lojës “Ndaje ose pije”, moderatorja dhe ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, është përballur me një pyetje të sikletshme.

Ajo është pyetur se cili është politikani shqiptar që ka flirtuar me të?

Kështu Ori është detyruar të përgjigjet, duke thënë emrin e deputetit demokrat, Ervin Salianji. /a.y/noa.al