Transmetuar më 07-12-2018, 19:25

Policia ka identifikuar personin që i dha fund jetës duke u vetëdjegur me benzinë.

Ai është Jorgo Kule, 67 vjeç, nga Shkoza.

I moshuari u gjet në zonën e varrezave në Sharrë, pa shenja jete, dhe dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Janë të paqarta arsyet që e kanë çuar burrin drejt këtij akti ekstrem.

Ndërkohë, vijon puna për zbardhjen e plotë të këtij rasti. /k.k/noa.al/