Transmetuar më 05-12-2018, 19:19

Në natën e hapjes së “The Cher Show” nuk mund të mungonin Kim Kardashian dhe Kanye West.

Dhe, duke marrë parashysh këtë fakt, nuk mund të shpëtonin nga objektivi i aparateve të paparacëve.

Këtë herë tërheqja e vëmendjes u bë pa dashje. Pasi Kim pati një defekt me fustanin e saj dhe u mundua, që ta rregullonte.

auto_Screenshot_21544023736

38-vjeçarja u shfaq me një fustan të argjendtë  që i theksonte linjat e saj. Por që gjithsesi në një pikë e la në baltë.

Duke u munduar ta rregullonte Kim nxori në pah një pjesë të konsiderueshme të gjoksit të saj, dhe kjo sigurisht që nuk mbeti pa u fotografuar. /k.k/noa.al/

auto_6981082-6457041-image-a-1_15439127710951544025484