Transmetuar më 04-12-2018, 23:55

Katie Salmon mori gjithë vëmendjen mbrëmjen e djeshme, kur u shfaq në hotelin Mayfair në Londër, për ditëlindjen e shoqes së saj.

Ajo dëshmoi edhe një herë se ajo nuk e ka humbur shkëlqimin.

22-vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, e veshur mjaft provokuese.

Duke zbuluar gjoksin bombastik në foto shihet me një bluzë të hapur dhe të pasme gjigante, një palë xhinse shumë të shkurtra, të kombinuara me çizme të gjata të zeza.

Fotot i ka bërë publike vetë Katie, në profilin e saj në instagram ku ka pranuar komente të shumta nga fansat.