Transmetuar më 04-12-2018, 21:05

Një video e publikuar së fundmi ka shokuar miliona njerëz për shkak të përmbajtjes së saj.

Në të shihet se si një djalë tërheq nënën e tij zvarrë dhe e hedh në liqen.

Ai madje nuk mjaftohet me kaq por i zhyt edhe kokën në ujë.

Në momentin që ajo tenton të ngrihet, ai i zhyt kokën pa mëshirë në ujë.

Pamjet e tmerrshme janë filmuar me kamera amatore në Kinë.

Për më tepër shihni pamjet e mëposhtme, ndërsa nuk këshillohet për personat me ndjeshmëri të lartë./a.k/noa.al/