Transmetuar më 03-12-2018, 21:47

Ermali dhe Ami janë kthyer në një nga çiftet më të suksesshëm të shoubizit shqiptar.

Ata gjithashtu janë të suksesshëm edhe në biznes.

E megjithatë ata herë pas here nuk harrojnë të shprehin hapur dashurinë për njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Pas sfilatës së radhës së organizuar nga Ami, ajo ka pozuar me bashkëshortin e saj Ermal Mamaqi dhe nuk ka hezituar të bëjë një dedikim romantik për të.

“Me ty në krahë gjithmonë”,-shkruan Ami krahas fotos.

Ermali dhe Ami janë prindër të një djali dhe një vajze./a.k/noa.al/