Transmetuar më 29-11-2018, 23:53

Aktori Marin Orhanasi i ftuar në "360 Gradë" në Ora Neës, citoi një shprehje të një filmi amerikan se përse duhen ndërruar politikanët.

Ai shprehet se është i mendimit se politikanët duhen ndërruar.

"Kemi parë një film dikur me Robin Williams, i cili ishte aktor dhe kandidonte si Presidenti në SHBA dhe fitoi.

Aty kam dëgjuar shprehjen më të famshme; politikanët janë si pampersat, ata duhen ndërruar vazhdimisht dhe për të njëjtat arsye.

Unë vazhdoj të jem i këtij mendimi që duhen ndërruar. Erdhi njëri na futi pataten, tjetri karotën, tjetri trangullin", tha aktori Orhanasi./a.k/noa.al/