Transmetuar më 29-11-2018, 21:49

Disa pamje shokuese nga Meksika kanë bërë xhiron e Botës.

Pamjet tregojnë momentin e tmerrshëm ku një vajzë ekzekuton me armë zjarri 5 të rinj tamam si në filma.

Në video shihet kur vajza zbret nga motori dhe qëllon me armë zjarri mbi pesë djemtë të rinj, duke i lënë të vdekur në vend.

Sipas Daily Mail, njarja ka ndodhur në Insurgentes Sur në Meksikë, ndërkohë që policia vendase bëri me dije se gjithçka ndodhi pas një feste përvjetori martese të njërit prej personave që mbeti i vrarë.

Më poshtë keni videon, ndërsa nuk konsiderohet të shihet për personat me ndjeshmëri të lartë./a.k/noa.al/