Transmetuar më 27-11-2018, 16:57

Kjo mace me stomakun bosh dhe mjaft e uritur u lumtura shumë kur pa një peshk të ngordhur në liqenin e ngrirë.

Peshku ndodhej poshtë akullit, por macja nuk arrinte ta kuptonte dhe dëshpërimisht kërkon që ta marrë.

Macja e pafat u kap nga një kamera teksa gjithë kohës përpiqej që të merrte peshkun, por më kot.

Videoja me titullin “A po talleni me mua”, është shpërndarë në Tëitter dhe u pa nga 600 mijë njerëz. Nuk është e qartë se ku është bërë një filmim i tillë.