Transmetuar më 27-11-2018, 08:20

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, përfshihet nga atmosfera festive.

Ajo ka hapur dyert e Shtëpisë së Bardhë me rastin e Krishtlindjeve, duke treguar zbukurimet festive.

Një ekspozim nëpërmjet fotografive, ku zonja Trump shihet mes pemëve dhe dritave.

Fotografitë janë publikuar në rrjetin social Twitter.

Bien në sy dritat e shumta në Shtëpinë e Bardhë si dhe tendenca e zbukurimeve me të kuqe. /a.y/noa.al