Transmetuar më 25-11-2018, 23:33

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 26 nëntor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Kjo e hënë do ju drejtojë drejt një periudhe të qetë. Sa i takon dashurisë, realizimi i një objektivi të përbashkët do të sjellë shumë entuziazëm dhe energji. Ata që janë vetëm, nuk parashikohet të kenë ndonjë zhvillim të rëndësishëm. Në punë, mos u sforconi shumë, pasi keni nevojë për të pushuar. Parashikohen keqkuptime me kolegët, por mundohuni që ti kaloni sa më thjeshtë.

Demi

Kjo ditë nuk do të jetë në ritmin e duhur! Në dashuri do të jeni nën formën e zakonshme. Dikush mund të ndihet i pakënaqur nga raporti, kështu që mundohuni ti bëni sytë katër. Për ata që janë vetëm, një miqësi mund të kthehet në diçka më shumë. Sa i takon sferës profesionale, qartësoni idetë tuaja dhe do të gjeni zgjidhjen që kërkoni.

Binjakët

Kjo e hënë parashikohet të jetë mjaft interesante, ku fundi do jetë edhe më i mirë. Në dashuri, sidomos sa i takon raporteve në çift, duhet t’iu kushtoni më shumë rëndësi nevojave të personit që keni pranë dhe për rrjedhojë do ju duhet të hiqni dorë nga disa zakone tuaja. Kjo e hënë do të jetë mjaft intriguese për ata që janë vetëm. Në punë, parashikohen rezultante të frytshme dhe një situatë e qetë.

Gaforrja

Dita do të nisë me ritmin e duhur, sidomos sa i takon sferës së ndjenjave. Do të jeni në ekuilibër të plotë dhe do të shijoni momente zbavitëse, teksa sharmi juaj do të jetë maksimal. Ndërkohë ata që janë vetëm, do të bëjnë njohje interesante. Në vendin e punës, duhet të insistoni në gjërat për të cilat jeni të sigurtë, në mënyrë që të korrni sukses.

Luani

Kjo ditë do ju gjejë tejet aktiv, sidomos sa i takon çështjes së ndjenjave. Do të jeni të përfshirë nga një pasion, të cilin vështirë se do e mbani në fre. Për ata që janë vetëm ky është një moment rikuperimi, ku nuk do të mungojnë aventurat. Në vendin e punës, nëse hasni ndonjë pengesë prej kolegëve, mundohuni që të flisni hapur. Duhet të shmangni keqkuptimet, pasi shpesh zgjidhja më e mirë, është të mos mbajturit asgjë.

Virgjëresha

Kjo e hënë nuk parashikohet të jetë shumë pozitive, ndaj mos u përfshini në nisma të rrezikshme. Duhet të bëni durim dhe të veproni me sa më shumë delikatesë në raportet në çift. Për ata që janë vetëm, parashikohen takime premtuese, të cilat do të ngjallin simpati. Ndërsa në vendin e punës duhet të jeni më të përqendruar në objektivat tuaja lidhur me programe të caktuara. Do të jepeni maksimalisht për të bindur një person që të punojë në një drejtim me ju.

Peshorja

Parashikohet një ditë ku do të jeni gjithë dëshirë për të bërë diçka të re. Në dashuri, duhet të tregoni kujdes pasi Hëna nuk do të ketë ndikim aspak të favorshëm. Shumë shpejtë mund të krijohet një klimë tensioni, e cila mund të shkaktojë zënka. Për ata që janë vetëm, nëse një njohje po thellohet më tej, mendohuni më mirë para se të vendosni për të vijuar. Ndërsa sa i takon punës, parashikohen momente nervozizmi me disa kolegët tuaj. por në sajë të aftësive tuaja do të qetësoni çdo situatë, duke rigjetur normalitetin.

Akrepi

Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme për të gjithë ata që janë çift. Do të jeni të buzëqeshur, gazmorë dhe të kënaqur dhe gjithë entuziazëm, duke e parë këtë ditë më pozitivisht se kurrë. Për ata që janë vetëm, mund të ketë disa të papritura. Do të arrijnë që të përdorin sharmin e tyre për ti bërë përshtypje dikujt që e pëlqejnë. Përfitoni pa u menduar dy herë, shkruan noa.al. Në vendin e punës do të hasni një sërë mundësish gjatë gjithë ditës. Parashikohet një e hënë e mbushur me perspektivë mjaft interesante.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë e luhatur. Raporti në çift do të jetë gjithë ulje-ngritje, ku do ju duhet të rigjeni humorin. Megjithatë do të gjeni mbështetje te partneri/ja, ndaj shfrytëzoni dëshirën për të nisur plane për të ardhmen. Ata që janë vetëm do i hedhin sytë tek një person special, i cili do ju zgjojë fantazinë. Këshillohet që të guxoni dhe të mos e lini gjithçka në dorë të ëndrrave. Në vendin e punës, më në fund do të shihni të realizuar disa objektiva. Këshillohet që të veproni me kujdes dhe do ia dilni.

Bricjapi

Kjo e hënë parashikohet të jetë perfekte, thuajse në gjithçka. Nuk do të përballeni me asnjë të papritur apo surpriza të pakëndshme. Në dashuri, mundohuni të hapni zemrën me partnerin, pasi kështu do të arrini të gjeni qetësinë. Mbrëmja ju fton të bëni diçka më të guximshme. Për ata që janë vetëm parashikohet një takim perfekt, i cili premton shumë. Ndërsa në vendin e punës, nëse keni projekte të reja ndërmend, ka ardhur momenti që ti vini në zbatim.

Ujori

Kjo e hënë parashikohet disi e vështirë për të lindurit e kësaj shenje. Shumë prej jush do të mundohen të mbajnë nën kontroll çështjet e përditshme, duke falur gabimet e personit që kanë pranë. Ata që janë vetëm, do të jenë me humor të keq, ndaj më mirë të mos guxojnë me persona të tjerë. Në vendin e punës, duhet t’ia dilni vetë, pasi kolegët veçse do ju pengojnë.

Peshqit

Kjo fillim javë për shumë nga të lindurit e kësaj shenje, do të jetë mjaft pozitive, por duhet të mbani nën kontroll disa çështje tejet të rëndësishme. Sa i takon dashurisë, do të jetë një moment i mirë për ndjenjat, ku do të jeni më të qetë dhe partneri do të jetë në sintoni totale me ju. Ata që janë vetëm, do të jenë të gatshëm të bëjnë njohje të reja. Sa i takon sferës profesionale, do të jeni të vendosur dhe kurajoz dhe asgjë nuk do ju ndalë. Përgatituni për të parë realizimin e disa projekteve tuaja. Shumë prej jush do të arrijnë të gjejnë pika të përbashkëta, me ata që më herët kanë treguar pikëpamje të ndryshme nga tuajat. /a.y/noa.al