Transmetuar më 25-11-2018, 17:17

Një video po bën xhiron e botës për shkak të përmbajtjes së saj.

Në të shihet një trailer ngarkuar me trarë të gjatë.

Shoferit i duhet të kalojë në një rrugë të ngushtë dhe të rrezikshme.

Në këtë mënyrë ai rrezikon edhe jetën e tij.

Nuk dihet se ku është filmuar kjo video por do ju mbajë me ankth deri në fund.

A do ja dalë ai të kalojë në urë?! Shihni videon më poshtë./a.k/noa.al/