Transmetuar më 24-11-2018, 17:53

Emily Sears është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja bombastike australiane, s’ka të ndalur me publikimin e fotove të nxehta për fansat.

Ajo ka realizuar edhe një mori fotografish të reja, secila më tunduese se tjetra.

Fotografi Kittrell Cage i ka shkrepur disa fotografi, në të cilat biondja 32-vjeçare duket fantastike në ambientet e një hoteli.

Bien në sy linjat e saj perfekte dhe të pasmet bombastike.

Për më tepër detaje, shihni fotografitë e mëposhtme./a.k/noa.al/