Transmetuar më 23-11-2018, 23:55

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 24 nëntor 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Ju pret një ditë e mbushur me tensione të akumuluara gjatë ditëve të fundit. Ekziston mundësia që të përfshiheni nga një sërë polemikash si në fushën profesionale edhe në atë të ndjenjave.

Demi

Do të përjetoni një ditë plotë pakënaqësi në çdo raport. Gjatë kësaj të shtune gjërat nuk do të rrjedhin lirisht, as në sferën profesionale dhe as në atë të ndjenjave.

Binjakët

Mund të arrini një sërë suksesesh gjatë kësaj dite, si në sferën e ndjenjave edhe në atë profesionale. Megjithatë do ju duhet të merrni masa për të zgjidhur disa çështje të lëna pezull prej kohësh.

Gaforrja

Më në fund do të shijoni një ditë pozitive, në të gjitha drejtimet, si në fushën profesionale edhe në atë të ndjenjave. Parashikohen vetëm zhvillime të favorshme.

Luani

Mund të rrëmbeheni nga dashuria gjatë kësaj dite, duke lënë mënjanë çdo problematikë të së kaluarës. E shtuna do të sjellë një rikuperim dhe ekuilibër të ri.

Virgjëresha

Do arrini të përballoni çdo sfidë gjatë kësaj dite, ku mundësitë do të jenë shumë të mira si në fushën profesionale edhe në atë sentimentale. Do të arrini një sërë objektivash të rëndësishme.

Peshorja

Do të përfshiheni nga një lloj melankolie gjatë kësaj dite, sidomos sa i takon sferës sentimentale. Nuk do të mungojnë as problematikat në punë.

Akrepi

Duhet të mundoheni të gjeni zgjidhje lidhur me disa çështje kritike që janë hapur, si në punë edhe në dashuri. Vetëm pasi të keni gjetur zgjidhjen e duhur, do të rigjeni qetësinë gjatë kësaj dite.

Shigjetari

Ko e shtunë nuk do të jetë aspak e favorshme, sidomos sa i takon situatave profesionale. Ndërkohë sa i takon ndjenjave, mundohuni të mos acaroheni shumë.

Bricjapi

Do të shijoni një bashkëpunim shumë të mirë me kolegët tuaj, ku do të dalë në pah shpirti juaj i lidershipit, shkruan noa.al. Do të tregoheni se jeni një pikë e vërtetë referimi për partnerin/en tuaj.

Ujori

Do të jeni tejet të lodhur, për shkak të ndryshimeve profesionale. Kjo gjë do ju bëjë të acaruar dhe nervoz. Bëni kujdes që ngarkesat e punës, të mos i shfryni në sferën sentimentale.

Peshqit

Do të përjetoni një sërë ngadalësimesh nga pikëpamja profesionale. Kjo gjë do të përfshijë edhe fushën e ndjenjave, ku tensionet nuk do të mungojnë. Mundohuni të tregoheni të matur. /a.y/noa.al