Transmetuar më 23-11-2018, 20:52

Një i moshuar është plagosur pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në vëndin e quajtur Bishti i Kalldrëmit, në qytetin e Vlorës.

Dyshohet se shtetasi Sh.L, 92 vjeç, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë

ndodhet në sallën e reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë, sqaron policia.

Ai është duke marrë ndohmën mjekësore dhe për momentin nuk dihet gjendja e tij.

Grupi hetimor po kryhen veprimet në lidhje me sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /k.k/noa.al/