Transmetuar më 21-11-2018, 23:57

Një bisedë e bërë në studion e lajmeve në AbcNews mes analistit Fatos Lubonja dhe spikeres Mirela Milori ka shpërthyer në të qeshura nga ana e gazetares.

E gjitha ndodhi në momentin që analisti komentoi një foto të kryeministrit Edi Rama pranë një papagalli.

Teksa fliste Lubonja, Milori qesh pa ndaluar.

Në fund të fjalës së tij, spikerja e lajmeve arrin të rikthehet në seriozitet dhe vijon me intervistën.

Më poshtë keni videon në fjalë, mos e humbisni.