Transmetuar më 21-11-2018, 22:15

Një video ku shihet një gjarpër në mes të rrugës ka bërë xhiron e Botës.

Një gjarpër gjigand ka dalë në rrugët e Rio de Janeros në Brazil dhe ka shkaktuar trafik.

Njerëzit i afroheshin por kishin frikë nga dhe nuk e largonin dot atë nga rruga.

E megjithatë një grua ka bërë heroinën, teksa e ka marrë dhe e ka larguar.

Ajo e merr në dorë duke e mbajtur pas asnjë siklet apo frikë.

Më poshtë keni videon në fjalë, mos e humbisni./a.k/noa.al/