Transmetuar më 21-11-2018, 18:59

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e ri.

Videoklipi i ri është i këngës “Say My Name”.

Këngën “Say My Name”, 29 vjeçarja e ka punuar në bashkëpunim me Dj-in e famshëm David Guetta dhe këngëtarin J Balvin.