Transmetuar më 18-11-2018, 15:10

Burak Ozcivit është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi por jo vetëm.

Burak Ozcivit , mori famë edhe në Shqipëri me rolin e tij si Kemali në serialin e ndjekur, “Kara Sevda”.

Një djalë simpatik dhe mjaft i pëlqyer kryesisht nga femrat, ai numëron mbi 10 milionë ndjekësa në Instagram.

Ai gjithashtu është i martuar me aktoren e njohur Fahriye Evcen.

Disa vite pas serialit "Kara Sevda", Burak ka pësuar ndryshim drastik.

Ai ka zgjatur flokët dhe duke krejt ndryshe nga ai që ne jemi mësuar ta shohim.

Më poshtë keni fotot e tij./a.k/noa.al/