Transmetuar më 18-11-2018, 13:43

Një video e realizuar së fundmi është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj.

Pamjet tregojnë qartë një person që kërkohet në furgon nga policët gjithandej.

E në fakt siç edhe shihet, policëve nuk u shkon mendja se ku ndodhet ai.

Ai është i fshehur mbi furgon, ndërsa nuk dihet arsyeja se përseqendron i fshehur.

Video ka marrë komente humoristike dhe shpërndarje të shumta.

Mund ta shihni më poshtë gjithë skenën./a.k/noa.al/