Transmetuar më 17-11-2018, 20:49

Mbrëmja e djeshme gjatë emisioni të gatimit “Hell’s kitchen” nuk ka kaluar pa konfrontime.

Një konkurrent ka lënë pa pastruar karkalecin, por shef Renato Mekolli nuk ia ka lënë mangut.

Ai ia ka hedhur tiganin tek këmba dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer pjesëmarresit në spektakël.

Megjithatë, ky i fundit i është kthyer keq shefit dhe kaq ka mjaftuar që Renato të tërbohet, duke i kërkuar të dalë jashtë.

Më poshtë keni videon e "përplasjes" mes shef Renatos dhe konkurentit në “Hell’s kitchen”.