Transmetuar më 17-11-2018, 17:09

Moderatorja e njohur Anjeza Maja pas shkëputjes nga Top Channel bëri me dije se do ti bashkohej stafit kryeministror në një projekt të Endri Fugës.

Së fundmi Anjeza na surprizoi duke na treguar më tepër mbi këtë projekt.

Programi më i ri i saj do të quhet “E zgjidha” dhe do të ketë në qendër histori të ndryshme shqiptare që në fund marrin një zgjidhje.

“E zgjidha” do të jetë i përjavshëm dhe do të transmetohet në televizionin e kryeministrit Edi Rama “ERTV”.

Më poshtë keni pamje nga emisioni i saj.