Transmetuar më 11-11-2018, 16:27

Adi Krasta është një nga ikonat e ekranit shqiptar dhe prezantimit.

Na ka munguar por ai pritet t’i rikthehet shumë shpejt ekranit.

Edhe pse është tejet i rezervuar për jetën e tij private, ai së fundmi ka bërë një përjashtim për shkak të një date të shënuar për të dhe bashkëshorten e tij.

Ai ka publikuar në Instagram, një foto dhe një urim gjatë ditës së djeshme për 22-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij.

“22 vite të bukura sot,”-shkruan Krasta në fotografinë e publikuar./a.k/noa.al/