Transmetuar më 10-10-2018, 21:50

Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bejleri është në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komentet e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në Instagram teksa duket tejet tërheqëse.

Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive më tërheqëse dhe seksi në vendin tonë.

Më poshtë keni foton e saj realizuar mbrëmjen e sotme para takimit Shqipëri-Jordani./a.k/noa.al/