Transmetuar më 13-09-2018, 20:39

Disa turistët kanë mbetur të shokuar nga pushimet e tyre në bregdet.

Ky është momenti kur një shkëmb në plazhin e famshëm “Shipëreck” të Greqisë shembet dhe frikëson pushuesit.

Videoja, e incizuar dhe publikuar në Facebook nga Leonidas Malioufas, tregon momentin e frikshëm kur shkëmbi bie në ujë.

Pushuesit, të tmerruar nga skena, fillojnë të bërtasin dhe të ikin nga frika.

Video është filmuar nëpërmjet telefonit nga vetë pushuesit dhe dëgjohen reagimet e tyre gjatë momentit që masivi shkëmbor shkëputet.

Pamjet i gjeni në videon e mëposhtme./a.k/noa.al/