Transmetuar më 11-09-2018, 18:59
Anita Haradinaj teksa kërcen në stadium

Kombëtarja e Kosovës arriti një fitore me shifrat 2-0 në sfidën e vlefshme për Ligën e Kombeve ndaj Ishujve Faroe.

Pas kësaj fitoreje, Kosova ngjitet në krye të grupit të saj në Ligën D.

në stadium ndeshja u ndoq nga shumë personalitete të politikës dhe fushave të ndryshme.

Në tribunën VIP ishte edhe kryeministri Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën.

Ajo është parë e veshur sportive por një video e saj është bërë virale në rrjetet sociale.

Anita është filmuar teksa kërcen nën ritmet e “Fortnite Challenge”./a.m./noa.al/