Transmetuar më 11-09-2018, 16:50

Para shumë vitesh seriali “Kloni” ishte ndër më të pëlqyerit në Shqipëri, me personazh kryesor “Zhaden”.

Aktorja braziliane u kthye shumë shpejt në një prej më të dashurave nga publiku shqiptar.

Kanë kaluar shumë vite por Giovanna Antonelli (Zhadja) ruan një formë mjaft të mirë.

Sot ajo është 42-vjeçe dhe në foto mund të shihni pamjen e saj që duket si një 20-vjeçare.

Në galeri mund të shihni disa prej imazheve të fundit të publikuara nga aktorja./a.m./noa.al/