Transmetuar më 05-09-2018, 21:58
Foto ilustruese

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Mamurras gjatë orëve të mbrëmjes ku një fëmijë 13-vjeçar është vrarë me thikë.

Viktima emri i të cilit nuk bëhet ende me dije ndërroi jetë rrugës për në spital.

Nuk dihen ende shkaqet e krimit të rëndë dhe autori.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e krimit.

Paraprakisht bëhet me dije se viktima ka pasur konflikt me një bashkëmoshatar i cili e ka goditur me thikë./a.m./noa.al/