Transmetuar më 09-08-2018, 19:09

Sigurisht që të të drejtojnë armën të kap paniku dhe frika.

E megjithatë nuk ka ndodhur kështu për djalin që do të shihni videon e mëposhtme.

Siç shihet në video personi me bluzë të kuqe ka hyrë në dyqan dhe ka kërcënuar një person që ndodhej brenda.

Në fakt ky i fundit nuk është trembur dhe i është kthyer në grushta.

Ai madje i ka rrëmbyer dhe pistoletën dhe më pas e ka gjakosur në grushtë dhe shkelma.

Shihni videon se çfarë ndodh./a.k/noa.al/