Transmetuar më 11-07-2018, 14:44

Skena të tilla kanë ndodhur shpesh herë, por gjithmonë janë kaluar me sportivitet, e tillë është dhe ngjarja e cila ka ndodhur në Angli.

Moderatori i njohur Louis Walsh është protagonisti kryesor i cili i fut duart të ftuarës së tij këngëtares Mel B-së.

E ndërsa ishin duke folur moderatori i kishte hedhur krahun Mel dhe fillon e prek tek të pasmet.

E gjendur në këtë situatë dhe në siklet Mel ngre duart, ndalon së foluri moderatoren tjetër të emisionit dhe i kërkon të gjithëve të shohin se çfarë Louis po bënte.

Menjëherë ai e ka hequr dorën me shpejtësi dhe u shpreh me të qeshur se “thjeshtë po kujdesej për të”.

Ky gjest aspak i hijshëm, sidomos në transmetim të drejtpërdrejtë, nuk është pritur mirë nga opinioni publik i cili duket se ka reaguar ashpër në komentet për ketë ngjarje.