Transmetuar më 11-07-2018, 09:11

Moderatori me famë botërore Simmon Cowell i ka habitur të gjithë me disa foto që janë publikuar së fundi.

Ai shfaqet duke shëtitur me gruan dhe ish-të dashurën së bashku.

Partnerja aktuale e Cowell duket pranë ish-të dashurës së bashkëshortit të saj dhe të dyja bisedojnë lirshëm.

Ato duken mjaft rehat pranë njëra-tjetrës dhe shfaqen duke qeshur.

Me ta janë edhe fëmijët e moderatorit.

Ata duken mjaft të lumtur të gjithë së bashku në këtë shëtitje./a.m./noa.al/