Transmetuar më 14-05-2018, 21:34

Samir Mane njihet nga të gjithë si një nga njerëzit më të pasur në Shqipëri.

Sonte ai ka qenë përballë një interviste ndryshe nga herët e tjera.

Biznesmeni u përball me pyetjet e fëmijëve të emisionit më të ndjekur në Shqipëri “Në kurthin e Piter Pan”.

Pyetja nga vogëlushja Ema, sa e ke rrogën e ka befasuar atë.

Dhe në fakt Mane i ka kthyer përgjigje.

“Unë e kam rrogën 1 milionë lek”, është shprehur ai./a.k/noa.al/