Transmetuar më 11-05-2018, 17:01

Një grua ka kapur mat bashkëshortin teksa ai po nisej për një udhëtim me avion së bashku me dashnoren e tij.

Kur udhëtimi duhej të niste atyre u ndodhi e papritura. Gruaja i del para në momentet kur ata po bënin chek-in.

Ajo kap për flokësh dashnoren e burrit të saj dhe fillon ta tërheqë zvarrë.

E gjithë skena është filmuar nga një pasagjer i ndodhur në aeroportin “Jose Maria Cordova” në Kolumbi./a.m./noa.al/