Transmetuar më 08-05-2018, 19:09

Sara Hoxha ka publikuar një tjetër foto ku shfaqet me djalin e saj London Noor.

Në dixhiturën e fotos ajo ka një mesazh vërtetë të veçantë dhe mjaft domethënës për vogëlushin e saj.

“Nuk e kam ditur kurrë që zemra ime mund të mbante kaq dashuri!”, shkruan Sara.

Fotoja është shkëputur nga pushimet në Maldive./a.m./noa.al/