Transmetuar më 12-03-2018, 18:01

Një grua është shokuar kur brenda pakos me kikirikë gjeti një dhmb njeriu, të cilin e kafshoi.

Ajo ishte duke udhëtuar me makinë teksa po hante kikirikë, dhe u ndesh me incidentin e pakëndshëm.Ngjarja ka ndodhur në Ravenna të Ohios, ku Nickolette Botsford tha se ndjeu diçka të fortë në dhëmbët e saj kur po hante kikirikët.

Pasi ia dha nënës së saj për të parë se çfarë është, ato u shokuan kur zbuluan se bëhej fjalë për një dhëmb njeriu.

"Isha shumë e mërzitur, po qaja, volla dy ose tre herë", tha Botsford për stacionin lokal Ëoio-TV.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur më pas, nëse është bërë denoncim për kompaninë e kikirikëve. /k.k/noa.al/