Transmetuar më 10-03-2018, 18:21

Kejsi, vajza sexy e këngëtarit shqiptar, Sabiani  ka ndezur rrjetin me të pasmet e saj bombastike.

Ajo  ka kthyer të pasmet dhe u drejtohet të gjithëve me një thënie të fortë.

"Vazhdo të flasësh për mua, pas shpinës sime dhe shiko si Zoti më bekon para fytyrës tënde", shkruan Keisi e cila ka marrë dhjetra komplimenta nga ndjekësit.

Por më shumë se gjithçka bombat e Kejsit kanë ndalur frymën e ndjekësve. Anëtarja e OTR ka realizuar këtë pozë sexy krah një makine super luksoze.