Transmetuar më 13-02-2018, 19:51

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël i shpëtoi flakëve, duke rrezikuar shumë me veprimin që bëri.

Mund t’i kishte kushtuar shtrenjtë, por ishte e vetmja mënyrë për të shpëtuar nga zjarri.

Apartamenti ku jetonte ajo u përfshi nga flakët, dhe vogëlushja kishte ngecur në ballkonin e banesës.

Vajza vendosi të largohej nga apartamenti në flake, duke u zvarritur jashtë mureve të pallatit.

Ajo arriti të kalonte në ballkonin e një hyrjeje tjetër dhe zjarrëfikësit arritën ta shpëtonin atë. Pamjet janë filmuar në një zonë të Kinës. /k.k/noa.al/