Transmetuar më 13-02-2018, 11:55

Temperaturat e akullta që po karakterizojnë dimrin amerikan, nuk ka kursyer as qytetin e

Springfield, kryeqytet i shtetit të Illinois.

Një djalë i ri përfiton nga akulli, për të bërë një aventurë zbavitëse.

Siç mund të shihni në videon që Noa.al sjell më poshtë, i riu hidhet në një tapet elastik nga ata që përdoret për të lozur fëmijët dhe në atë moment duket sikur thyhet një pllakë akulli.

Në këtë aventurë të tij Christy filmohet nga e ëma, Michelle dhe efekti është i paparë. /a.y/noa.al