Transmetuar më 11-02-2018, 22:30

Grupi i njohur dhe mjaft simpatik, Alar Band, publikon këngën më të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së djeshme, mban titullin “Fal”.

Kënga është një baladë dhe shoqërohet me videoklip.

Për realizimin e këngës është marrë kantautori i njohur Elgit Doda.

Se si do të pritet kjo këngë do e shohim në ditët në vazhdim.

Më poshtë keni videoklipin./a.k/noa.al/