Transmetuar më 09-02-2018, 23:13

Amber Rose është femra më e pëlqyer e tapetit të kuq, ndërsa simpatizohet nga më shumë se të gjithë femrat e njohura.

Me format trupore dhe stil të veçantë ajo gjithmonë shfaqet mjaft atraktive dhe e zjarrtë në publik ku dhe bën trazira të shpeshta për më shumë.

Amber Rose është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Për shkak të formave të saj të fizikut fotografitë e modeles së njohur amerikane, marrin miliona klikime./a.k/noa.al/