Transmetuar më 24-01-2018, 20:33

Sigurisht ata janë njerëz që kur bëhet fjalë për qejf, pozitivitet dhe për t’ia kaluar mirë, janë të parët.

Por për cilat shenja të horoskopit bëhet fjalë?

1.Dashi: Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit janë miq të mirë, dhe do t’i mbrojnë nëse lind nevoja. Karaktërizohen për optimizmin e tyre natyror. Ata nëse hasin ndonjë vështirësi do të luftojnë me natyrën e tyre këmbëngulëse.

2.Peshorja: Njerëzit e lindur në shenjën e peshores janë të qetë, të ndershëm dhe urrejnë të jenë vetëm. Partneriteti është shumë i rëndësishëm për ta. Këta individë janë të hipnotizuar nga ekuilibri dhe janë në ndjekje të vazhdueshme për drejtësi dhe barazi.

3.Shigjetari: Aty ku është festa, është edhe një person që i përket shigjetarit. Njihen për natyrën e tyre optimiste dhe qejfdashës të mëdhenj. Kurioz dhe energjik, shigjetari është një nga udhëtarët më të mëdhenj nga të gjitha shenjat e zodiakut./a.k/noa.al/