Transmetuar më 19-01-2018, 18:23

Kim Kardashian, por edhe Xhenifer Lopez, por edhe disa femra të tjera VIP, kanë një konkurrencë që në mediat amerikane po konsiderohet e frikshme.

Sepse konkurrenca nuk vjen nga femra të tjera.

Është një djalë, sot i famshëm në të njëzetat, vetëm e vetëm se ka vithet konkurruese ndaj VIP-ave në versionin femër.

Fotot që shikoni, tregojnë djalin 20-vjeçar Ruby Rue, nga Australia.

Ai thotë se këto të pasme i ka në sajë të gjimnastikës që e ushtron vazhdimisht.

Duke qenë se këto vithe janë shndërruar në virale e mesa duket, burim të ardhurash, Ruby Rue nuk ngurron t’i ekspozojë gjerësisht ato nëpër media, sikundër shikoni dhe këto foto që ju sjell noa.al.